Lauantai 7.7.2018 Katusählyn Kokkolan osaturnauksen tulokset. Muutamat tulokset jäivät puuttumaan.
Sarjojen voittajat:
Pojat 12-vuotiaat: Black panther, Tytöt 12-vuotiaat: Muumit, Tytöt 16- vuotiaat: Ryhmä Hau, Pojat 16-vuotiaat: FC Legendat, Seka: Hurmos,
Firma: Tulisijamestarit, Naiset : Tornado ja miehet: Höpläytys.
Kenttä 1 | ||||
Klo | Sarja | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Tulos |
9:00 | Lohko A (Y): | El Dinho | Höpläytys | 2 - 4 |
9:15 | Lohko B (N): | Team Kasari | Anjovishedelmät | 1 - 0 |
9:30 | - | |||
9:45 | Lohko A (N): | Äänekosken VPK | Pari terävää | 3 - 1 |
10:00 | Lohko P16: | ViHo | SB Puukädet | 4 - 3 |
10:15 | Lohko B (F): | Äänekosken VPK | Erkkaa lapaan | 6 - 1 |
10:30 | Lohko C (Y): | KoivuhaanLiike | TeamKuja | 1 - 6 |
10:45 | Lohko A (F): | Team H-Print | Vekkulit | 2 - 1 |
11:00 | Lohko B (N): | Team Kasari | Tornado | 1 - 4 |
11:15 | Lohko B (Y): | Kuul Rannings | Karleby Goats | 2 - 0 |
11:30 | Lohko A (Y): | Kopo | Lääderi | 2 - 5 |
11:45 | Lohko F (Y): | BC LiibaLaaba | Riutan Porsaat | 3 - 4 |
12:00 | Lohko P16: | SB Puukädet | FC Legendat | 1 - 4 |
12:15 | Lohko E (Y): | Urinals | Michigan | 3 - 2 |
12:30 | Lohko B (S): | Äänekosken VPK | Bar Kellari | 5 - 1 |
12:45 | Lohko D (Y): | SB Pinna | Kuivat Nallit | 7 - 2 |
13:00 | Lohko P16: | Cörmyt | SB Puukädet | 5 - 2 |
13:15 | Lohko B (N): | Anjovishedelmät | Tornado | 0 - 2 |
13:30 | Lohko C (Y): | Lasten Höntsä | SB Kultaranta Warriors | 2 - 3 |
13:45 | Lohko TP12: | Tehotytöt | Muumit | 2 - 6 |
14:00 | Lohko A (S): | JHPK | TaskuEsko 4.1 | 2 - 4 |
14:15 | Lohko B (Y): | BullsHit | Kuul Rannings | 4 - 3 |
14:30 | Lohko A (Y): | Kopo | El Dinho | 4 - 3 |
14:45 | Lohko F (Y): | Riutan Porsaat | FC Viikon Ränni | 5 - 1 |
15:00 | Firma 3.peli | Vekkulit (A3) | Äänekosken VPK (B1) | 3 - 10 |
15:15 | Naiset | Gott och blandat (A1) | BooDiis (B2) | 4 - 6 |
15:30 | Lohko TP12: | Muumit | Ryhmä Hau | 3 - 7 |
15:45 | Firma | Team h-print | Freepolt Cobolt | 4 - 1 |
16:00 | P16 | Viho | Cörmyt | 6 - 4 |
16:15 | Yleinen | Höpläytys | Pellet | 12-3 |
16:30 | Yleinen | BullsHit | TeamKuja | 1 - 2 |
16:45 | Yleinen | Liiga lengendat | Lääderi | 1 - 3 |
17:00 | Yleinen | Red Ytube | Fc Mörkö | 2 - 0 |
17:15 | Yleinen | Höpläytys A1 | Taulat F1 | 4 - 2 |
17:30 | Yleinen | Höpläytys A1 | Riutan Porsaat F2 | 2 - 0 |
17:45 | Yleinen | Höpläytys | Red y tube | 7 - 3 |
Kenttä 2 | ||||
Klo | Sarja | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Tulos |
9:00 | Lohko B (Y): | Pellet | Karleby Goats | 4 - 1 |
9:15 | Lohko P16: | KK-Kerho | Cörmyt | 6 - 10 |
9:30 | - | |||
9:45 | Lohko A (Y): | Take The L | Kopo | 5 - 1 |
10:00 | - | |||
10:15 | Lohko B (S): | Bar Kellari | Pertti Keinonen yhtyeineen | 6 - 5 |
10:30 | Lohko D (Y): | FC Mörkö | SB Pinna | 2 - 1 |
10:45 | - | |||
11:00 | Lohko A (N): | Hurmaavat Kimalaiset | Pari terävää | 1 - 4 |
11:15 | Lohko C (Y): | Liigalegendat | Lasten Höntsä | 2 - 2 |
11:30 | Ystävyyspeli | Team Lelu | Pari terävää | 13 - 10 |
11:45 | Ystävyyspeli | peliaika 1 x 20 min | - | |
12:00 | Lohko B (Y): | Tre Kronor | BullsHit | 1 - 3 |
12:15 | Lohko A (Y): | El Dinho | Take The L | 8 - 2 |
12:30 | Lohko F (Y): | FC Viikon Ränni | BC LiibaLaaba | 6 - 0 |
12:45 | Lohko A (N): | Hurmaavat Kimalaiset | Äänekosken VPK | 1 - 2 |
13:00 | Lohko E (Y): | Michigan | Sc Ruisranteet | 4 - 2 |
13:15 | Lohko A (S): | Take The L | TaskuEsko 4.1 | 5 - 6 |
13:30 | Lohko D (Y): | Kuivat Nallit | FC Mörkö | 2 - 3 |
13:45 | Lohko B (N): | BooDiis | Team Kasari | 4 - 0 |
14:00 | Lohko P16: | FC Legendat | ViHo | 2 - 8 |
14:15 | Lohko C (Y): | KoivuhaanLiike | Liigalegendat | 2 -8 |
14:30 | Firma 3.peli | Team h-print (A1) | Erkkaa lapaan (B3) | 3 - 3 |
14:45 | Lohko TP12: | Ryhmä Hau | Tehotytöt | 1 - 1 |
15:00 | Lohko B (Y): | Tre Kronor | Pellet | 4 - 4 |
15:15 | Lohko A (Y): | Höpläytys | Lääderi | 4 - 2 |
15:30 | Lohko TP12: | Tehotytöt | Black Panthers | 1 - 6 |
15:45 | Firma | Äänekoskem VPK | Tulisijamestarit | 3 - 6 |
16:00 | P16 | KK-Kerho | FC legendat | 2 - 4 |
16:15 | TP12 | Black Panthers | Ryhmä Hau | 4 -2 |
16:30 | Seka pronssi | Tasku esko 4.1 | Pertti Keinonen yhtyeineen | 3 - 4 |
16:45 | Seka finaali | Hurmos | Loca people | 2 - 1 |
17:00 | Yleinen | Taulat | SB pinna | 3 -1 |
17:15 | Yleinen | Team kuja C2 | Take The L A2 | 5 - 0 |
17:30 | Yleinen | Team kuja C2 | Red y tube | 2 - 5 |
17:45 | Yleinen | Team kuja C2 | Riutan porsaat | 1 - 7 |
Kenttä 3 | ||||
Klo | Sarja | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Tulos |
9:00 | Lohko C (Y): | TeamKuja | Lasten Höntsä | 9-2 |
9:15 | - | |||
9:30 | Lohko A (S): | TaskuEsko 4.1 | Hurmos | 3 - 6 |
9:45 | Lohko B (Y): | Kuul Rannings | Tre Kronor | 6 - 0 |
10:00 | Lohko B (N): | Tornado | BooDiis | 3 - 2 |
10:15 | Lohko P16: | FC Legendat | KK-Kerho | 1 - 8 |
10:30 | Lohko A (Y): | Lääderi | El Dinho | 4 - 4 |
10:45 | Lohko E (Y): | Michigan | Lakeen Asuntohumaus Ky | 5 - 3 |
11:00 | Lohko P16: | ViHo | Cörmyt | 7 - 3 |
11:15 | Lohko D (Y): | Kuivat Nallit | RedYtube | 1 -4 |
11:30 | Lohko B (F): | Freeport Cobalt | Äänekosken VPK | 2 - 4 |
11:45 | Lohko A (F): | Tulisijamestarit | Team H-Print | 4 - 6 |
12:00 | Lohko C (Y): | SB Kultaranta Warriors | KoivuhaanLiike | 0 - 10 |
12:15 | Lohko B (N): | Anjovishedelmät | BooDiis | 0 - 4 |
12:30 | Lohko B (Y): | Pellet | Kuul Rannings | 5 - 10 |
12:45 | Lohko P16: | KK-Kerho | ViHo | 0 - 1 |
13:00 | Lohko A (Y): | Höpläytys | Kopo | 4 - 0 |
13:15 | Lohko F (Y): | Taulat | Riutan Porsaat | 2 - 2 |
13:30 | Lohko A (N): | Pari terävää | Gott och blandat | 1 - 9 |
13:45 | Lohko E (Y): | Lakeen Asuntohumaus Ky | Urinals | 1 - 2 |
14:00 | Lohko TP12: | Black Panthers | Ryhmä Hau | 7 - 2 |
14:15 | Lohko D (Y): | RedYtube | SB Pinna | 6 - 5 |
14:30 | Firma 3.peli | Tulisijamestarit (A2) | Freeport Cobalt (B2) | 7 - 3 |
14:45 | Lohko TP12: | Muumit | Black Panthers | 1 - 10 |
15:00 | Lohko A (S): | JHPK | Take The L | 3 - 7 |
15:15 | Lohko C (Y): | SB Kultaranta Warriors | TeamKuja | 2 - 1 |
15:30 | Seka | Hurmos | Pertti keinonen yhtyeineen | 3 - 2 |
15:45 | Lohko B (Y): | Karleby Goats | BullsHit | 1 - 3 |
16:00 | Naiset | gott och blandat | Äänekosken VPK | 4-3 |
16:15 | Naiset | Boodies | Tornado | 3- 4 rl. |
16:30 | P16 pronssi | KK-Kerho | Cörmyt | 8 - 9 |
16:45 | P16 finaali | FC Legendat | Viho | 4 - 3 rl. |
17:00 | Yleinen | Michigan | Take The L | 2 - 6 |
17:15 | Yleinen | Lääderi A3 | Riutan Porsaat F2 | 2 - 5 |
Kenttä 4 | ||||
Klo | Sarja | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Tulos |
9:00 | Lohko A (N): | Gott och blandat | Hurmaavat Kimalaiset | 6 - 1 |
9:15 | Lohko B (S): | Pertti Keinonen yhtyeineen | Äänekosken VPK | 4 - 2 |
9:30 | Lohko B (S): | Loca People | Bar Kellari | 3 - 2 |
9:45 | Lohko C (Y): | Liigalegendat | SB Kultaranta Warriors | 3 - 2 |
10:00 | Lohko A (F): | Vekkulit | Tulisijamestarit | 1 - 8 |
10:15 | Lohko A (S): | Take The L | Hurmos | 3- 5 |
10:30 | Lohko B (Y): | BullsHit | Pellet | 3 - 0 |
10:45 | Lohko B (S): | Äänekosken VPK | Loca People | 2 - 4 |
11:00 | Lohko F (Y): | FC Viikon Ränni | Taulat | 1 - 8 |
11:15 | Lohko A (Y): | Take The L | Höpläytys | 4 - 3 |
11:30 | Lohko E (Y): | Sc Ruisranteet | Urinals | 1 - 4 |
11:45 | Lohko A (N): | Gott och blandat | Äänekosken VPK | 2 - 1 |
12:00 | Lohko D (Y): | FC Mörkö | RedYtube | 1 - 2 |
12:15 | Lohko B (F): | Erkkaa lapaan | Freeport Cobalt | 3 - 8 |
12:30 | Lohko B (S): | Pertti Keinonen yhtyeineen | Loca People | 3 - 4 |
12:45 | Lohko C (Y): | TeamKuja | Liigalegendat | 2 - 2 |
13:00 | Ystävyyspeli | Team Lelu | Kuul Rannings | - |
13:15 | Ystävyyspeli | peliaika 1 x 20 min | - | |
13:30 | Lohko B (Y): | Karleby Goats | Tre Kronor | 5 - 2 |
13:45 | Lohko A (Y): | Lääderi | Take The L | 3 - 3 |
14:00 | Lohko F (Y): | Taulat | BC LiibaLaaba | 8 - 4 |
14:15 | Lohko P16: | SB Puukädet | KK-Kerho | 4 - 7 |
14:30 | Lohko A (S): | Hurmos | JHPK | 1 - 1 |
14:45 | Lohko E (Y): | Lakeen Asuntohumaus Ky | Sc Ruisranteet | 4 - 5 |
15:00 | Lohko P16: | Cörmyt | FC Legendat | 4 - 5 |
15:15 | Naiset | Tornado (B1) | Äänekosken VPK (B2) | - |
15:30 | Seka | Loca People | Tasku esko 4.1 | - |
15:45 | Lohko C (Y): | Lasten Höntsä | KoivuhaanLiike | 4 - 4 |
16:00 | TP12 | Tehotytöt | Muumit | - |
16:15 | Firma Pronssi | Äänekosken VPK | Freeport Cobalt | 4 - 3 |
16:30 | Firma finaali | Team h-print | Tulisijamestarit | 3 - 9 |
16:45 | Yleinen | Urinals | Riutan porsaat | 6 - 7 |
17:00 | Yleinen | Kultaranta warriors | Kuul Rannings | 5 - 3 |
17:15 | Yleinen | Red y Tube D1 | Kultaranta warriors C2 | 5 - 2 |
Ei uutisia |