Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Nurmela Juha juha.nurmela@nibacos.fi 0400-667616
Varapuheenjohtaja, Valmentaja Koljonen Risto risto.koljonen@ely-keskus.fi 0442382685
Hallituksen jäsen Anttiroiko Mirja mirja.anttiroiko@gmail.com
Hallituksen jäsen, Mediavastaava, Markkinointi Koivisto Jani jani.koivisto@nibacos.fi 0445806115
Hallituksen jäsen Seppänen Minna minna-seppanen@hotmail.com 0405770995
Hallituksen jäsen, Tiedotusvastaava Tarkkinen Tom tom.tarkkinen@nibacos.fi 050-5145500
Hallituksen varajäsen Aho Sonja sonja.aho@kpedu.fi 050-3537695
Valmennuspäällikkö, Juniorijaoston jäsen Kallio Jarkko jarkko.kallio@roimaint.com 040-8445959
Hallituksen varajäsen, Valmentaja Kynnäs Jarkko jarkko.kynnas@fibe.fi 0452084242
Juniorijaoston puheenjohtaja, Valmentaja Anttonen Sami sami.anttonen@nibacos.fi 050-3214192
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Mutka Marko mmutka@suomi24.fi 0505949703
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Mäki Tommi tommi.maki@kokkola.fi 0407049445
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Nissilä Jussi jussi.nissila@gmail.com 040-5210169
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Ollikainen Jani jani.ollikainen@nibacos.fi 0408258017
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Tantarimäki Jarno jarnotantarimaki@gmail.com 0505683543
Rahastonhoitaja Maunula Virpi virpi.maunula@medirex.fi 040-726 0092
Markkinointi Virtakangas Kristian kristian.virtakangas@atea.fi 040-5123700
Nibacos Kokkola
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat