Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1- pojat 03 Joukkueenjohtaja Oikari Tony @: tony.oikari@anvianet.fi
tel:050-5174969
C2- pojat 04 Joukkueenjohtaja Kattilakoski Jarmo @: jarmo.kattilakoski@anvianet.fi
tel:050-591 7269
C2- pojat 04 Joukkueenjohtaja Lahtinen Pasi @: pasi.lahtinen@netikka.fi
tel:044-7119589
D2- pojat 06 Joukkueenjohtaja Peltokangas Piia @: piia.peltokangas77@gmail.com
tel:0405737891
E1- pojat 07 Joukkueenjohtaja Kinaret Tiia @: t.kinaret@gmail.com
tel:0503691119
E2- pojat 08 Joukkueenjohtaja Himanka Mari @: marihimanka@gmail.com
tel:0505271744
E2- pojat 08 Joukkueenjohtaja Silvennoinen Tina @: tina.silvennoinen@sok.fi
tel:050 558 8678
C- tytöt 04-05 Joukkueenjohtaja Känsäkangas Marjaana @: marjaana.kansakangas@gmail.com
tel:050-5304740
Miehet Joukkueenjohtaja Kynnäs Jarkko @: jarkko.kynnas@fibe.fi
tel:0452084242
Naiset II Joukkueenjohtaja Vähärautio Anu @: anu.vaharautio@soite.fi
tel:050-3740332
Nibacos Kokkola
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kysely
Kategoriat